حوادث رانندگی در استان مرکزی ۵کشته داد

حادثه مسیر فرمهین – کمیجان نیز براثر واژگونی یک دستگاه وانت پیکان رخ داد که در این حادثه یکی از سرنشینان این خودور به علت شدت جراحات کشته و راننده و سرنشین دیگر این خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی درون و برون شهری در این استان پنج کشته و چهار مجروح برجا گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «سید احمد خسروی» افزود: از این حوادث رانندگی دو فقره در جاده های ساوه – همدان و فرمهین – کمیجان و یک حادثه درون شهری در اراک در ۱۸ ساعت اخیر رخ داد.

وی بیان کرد: حادثه رانندگی مسیر ساوه – همدان براثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه پراید به وقوع پیوست که بر اثر آن هر دو راکب موتورسیکلت در دم جان خود را از دست دادند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: کارشناسان پلیس راه ساوه علت این سانحه را رعایت نکردن حق تقدم در حین گردش به چپ از سوی خودروی پراید گزاش کرده اند.

خسروی ادامه داد: حادثه مسیر فرمهین – کمیجان نیز براثر واژگونی یک دستگاه وانت پیکان رخ داد که در این حادثه یکی از سرنشینان این خودور به علت شدت جراحات کشته و راننده و سرنشین دیگر این خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: علت این حادثه رانندگی ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: حادثه درون شهری اراک نیز براثر برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با موانع کمربندی شمالی میدان امام حسین (ع) رخ داد که در این سانحه یکی از سرنشینان این خودرو کشته و راننده و سرنشین دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

خسروی گفت: کارشناس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اراک علت این حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه گزارش کرده است.