ابطال معاینه فنی ۲۳ درصد از خودروهای سنگین

ابطال معاینه فنی 23 درصد از خودروهای سنگین

خبرگزاری آریا- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: سامانه کنترل کنار جاده ای آلایندگی خودروهای سنگین فعال است و تاکنون معاینه فنی ۲۳ درصد از خودروهای سنگین به دلیل آلایندگی باطل شده است.
به گزارش خبرگزاری آریا، سید نواب حسینی منش با اشاره به اینکه مرحله دوم طرح کاهش از اول آبان ماه آغاز شده و همزمان با آن، سایت کنار جاده ای کنترل آلایندگی خودروهای سنگین آلاینده فعال شده است، اظهار کرد: تاکنون بیش از هزار و ۳۴۴ خودرو سنگین توسط این سامانه کنترل شده است که هزار و ۱۳۳ دستگاه از این خودروها دارای معاینه فنی بوده اند.
وی افزود: بر اساس این برنامه کنترلی، ۲۱۱ دستگاه خودروی فاقد معاینه فنی بوده و  437 دستگاه از خودروهای سنگین به دلیل نداشتن معاینه فنی و دودزایی جریمه شده اند.
به گفته مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، معاینه فنی ۲۶۷ دستگاه خودروی سنگین دارای معاینه فنی نیز به دلیل دودزایی ابطال و برای اخذ مجدد معاینه فنی ارجاع شده اند.
وی با بیان اینکه هزار و ۲۴۰ دوربین نظارتی همزمان با آغاز اجرای طرح کاهش در ورودی و خروجی های شهر نصب شده است، عنوان کرد: در سوم آذر ۸۰ هزار خودرو فاقد معاینه فنی جریمه شده اند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *