رانندگان در صبح‌های دارای یخ‌بندان دقت بیشتری داشته باشند

رانندگان در صبح‌های دارای یخ‌بندان دقت بیشتری داشته باشند

خبرگزاری آریا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن تشریح وضعیت ترافیکی صبح امروز گفت: رانندگان در صبح‌های دارای یخ‌بندان دقت بیشتری داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری آریا، سرهنگ محمد رازقی با اشاره به وضعیت ترافیکی معابر تهران در اولین روز هفته اظهار کرد: محور شرق به غرب بزرگراه رسالت از منصوری، محور غرب به شرق بزرگراه همت از جنت آباد، محور جنوب به شمال بزرگراه چمران از سئول و محدوده تونل توحید تا پل همت، محور شرق به غرب بزرگراه زین‌الدین از امام علی(ع)، محور شرق به غرب بزرگراه بابایی از نوبهار و محور جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام(ره) از صالحی با حجم بار ترافیک نیمه سنگین و در حال حرکت مواجه است.
رازقی افزود: محور غرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی از سردارجنگل، محور غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل‌ الله از جناح، محور غرب به شرق بزرگراه حکیم از کاشانی و محور جنوب به شمال بزرگراه بسیج از زیرگذر با حجم بار ترافیک صبحگاهی مواجه است.
وی با اشاره به وضعیت جوی در روزهای گذشته عنوان کرد: با توجه به شرایط برف و یخ بندان و پیش بینی این وضعیت برای روزهای آینده، رانندگان تمامی نکات ایمنی را که در این شرایط نیاز است، اجرا کنند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ادامه متذکر شد: اطمینان از سلامت تجهیزات فنی و ایمنی خودرو، رعایت مقررات و اجرای دقیق توصیه‌های پلیس، برای رانندگان به‌ویژه در جاده‌های بین شهری در هنگام شرایط جوی نامساعد ضروری است.
 

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *