لزوم رسیدگی به زیرگذر ناامن منطقه خلیج

لزوم رسیدگی به زیرگذر ناامن منطقه خلیج

خبرگزاری آریا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در بازدید از زیرگذر خلیج فارس منطقه ۱۸، پس از شنیدن مشکلات تردد شهروندان از این معبر، به شهردار منطقه دستور رسیدگی داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در بازدید از طرح‌های منطقه ۱۸، به درخواست اهالی محل از زیرگذر خلیج فارس بازدید کرد و پس از شنیدن مشکلات تردد شهروندان از این معبر، به شهردار منطقه دستور رسیدگی داد.
در حضور سیدمحسن پورسیدآقایی در منطقه ۱۸، اهالی محل به بیان مشکلات زیرگذر خلیج فارس و ناامن بودن این معبر پرداختند و معاون شهردار خارج از برنامه کاری خود به همراه چند تن از شهروندان از این زیرگذر واقع در خیابان خلیج فارس، روبروی بیمارستان فیاض بخش بازدید کرد.
اهالی محل از ناکافی بودن روشنایی، ناامن بودن و وقوع بزهکاری در این زیرگذر انتقاد کردند و درخواست داشتند ادامه پل عابر پیاده‌ای که در همان محل وجود دارد، از روی خط راه آهن رد شود تا شهروندان شب‌ها ناچار به عبور از این زیرگذر نباشند.
پورسیدآقایی پس از شنیدن مطالبات شهروندان، به شهردار منطقه دستور داد علاوه بر افزایش روشنایی زیرگذر و اطراف آن، امکان احداث پل عابر بر روی خط راه آهن و اتصال آن به پل عابر فعلی را بررسی و پیگیری کند تا امنیت و آرامش خاطر رهگذران و اهالی محل تأمین شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *