مسافرگیری از ایستگاه مترو جوادیه بلامانع است

مسافرگیری از ایستگاه مترو جوادیه بلامانع است

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: در حال حاضر بهره‌برداری و مسافرگیری در ایستگاه متروی جوادیه بلامانع است.
به گزارش خبرگزاری آریا و به نقل روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، علی امام با بیان این مطلب که ساخت و بهره‌برداری از ایستگاه مترو جوادیه مربوط به فروردین سال ۹۳ است، گفت: در حال حاضر مشکلی در خصوص جابه‌جایی مسافرین در این ایستگاه گزارش نشده است.
وی با اشاره به اینکه سازه‌های مترو هیچ مشکلی ندارد، افزود: نشست به وجود آمده مربوط به فضای اطراف ایستگاه است و احتمالاً مساله به وجود آمده می‌تواند ناشی از چند علت باشد.
امام ادامه داد: عدم هماهنگی جهت کاربری محوطه بالای ایستگاه در سطح زمین و تبدیل آن به فضای سبز، احداث سرویس بهداشتی در بالای تونل توسط شهرداری منطقه و تسریع در پر نمودن خاک اطراف و بالای ایستگاه به منظور بهره‌برداری و همچنین احتمال عدم به تراکم رسیدن خاک از سوی  پیمانکار، می‌تواند از جمله دلایل این موضوع باشد که در حال حاضر در دست بررسی است.
وی ادامه داد: این مساله هفته گذشته در دستور کار این شرکت  قرار گرفت و پس از بازدید از محل، مقرر شد به زودی با نظر مشاور و پس از مشخص شدن علل دقیق این نشست، موارد پیش آمده رفع شود.
امام افزود: در حال حاضر هیچ گونه مشکلی جهت بهره‌برداری از مترو خط مزبور و مسافرگیری در آن وجود ندارد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *