افزایش مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان به ۳ خط عبوری

افزایش مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان به 3 خط عبوری

خبرگزاری آریا- معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از مرمت و بهسازی بیش از ۱۶۶ هزار مترمربع سطح مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ایرج معزی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه مرمت و بهسازی مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان سخن می‌گفت، اقدامات اجرایی این پروژه را شامل طیف گسترده‌ای از عملیات ترمیمی از قبیل تثبیت بستر با سیمان، اجرای بتن غلتکی، روکش آسفالت، پیاده روسازی، مرمت گاردریل ها، جداول و شبکه جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی، اصلاح عرض معبر و ایمن سازی مسیر‌های ورودی و خروجی دانست و یادآور شد: با اجرای این پروژه، کل مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان در هریک از باند‌های رفت و برگشت به ۳ خط عبوری افزایش خواهد یافت.
وی هماهنگی کامل با شهرداری مناطق مربوطه را یکی از ضرورت‌های اجرای پروژه به ویژه در بخش اصلاح عرض معبر و ایمن سازی مسیر‌های ورودی و خروجی ذکر و اضافه کرد: از این پس کمیته راهبری پروژه مرمت و بهسازی مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان، به صورت منظم با حضور شهرداران مناطق مربوطه تشکیل خواهد شد تا ضمن پایش مستمر پیشرفت عملیات اجرایی، موانع موجود در ادامه مسیر در اسرع وقت برطرف شوند.
به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در حال حاضر ۳ اکیپ اجرایی در مسیر‌های شمال به جنوب و جنوب به شمال بزرگراه آزادگان (بخش حدفاصل بزرگراه سعیدآباد تا پل شهید کاظمی) و همچنین مسیر جنوب به شمال بخش حدفاصل پل فتح تا بزرگراه شهید خرازی مشغول اجرای عملیات مرمت و بهسازی روکش آسفالت هستند. در نتیجه فعالیت این واحدها، بیش از ۱۶۶ هزار متر مربع سطح مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان با استفاده از ۷۰ هزار تن بتن غلتکی و ۱۸ هزار تن آسفالت مورد مرمت و بهسازی قرار گرفته است.
پیشرفت عملیات مرمت مسیر‌های کندروی بزرگراه آزادگان در بخش حدفاصل پل شهید کاظمی تا تقاطع بزرگراه شهید همت از مرز ۳۲ درصد فراتر رفته است. طول این مسیر‌ها در ۲ باند رفت و برگشت به ۲۷ کیلومتر می‌رسد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *