تاکید بر تکمیل سریع تر پل دسترسی از بزرگراه شهید چمران به منطقه ولنجک

تاکید بر تکمیل سریع تر پل دسترسی از بزرگراه شهید چمران به منطقه ولنجک

خبرگزاری آریا- معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بر لزوم تکمیل پروژه احداث پل دسترسی بزرگراه شهید چمران به خیابان رشید الدین فضل الله تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ایرج معزی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث پل دسترسی بزرگراه شهید چمران به خیابان رشید الدین فضل الله در منطقه یک(محدوده ولنجک) سخن می گفت، بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح چمران- رشید الدین را زمینه ساز حذف دوربرگردان قبل از پل پارک وی و ساماندهی ترافیک در این تقاطع پر رفت و آمد ذکر و اضافه کرد: گشایش این پل، کمک شایان توجهی به روان سازی ترافیک معابر شمال پایتخت به ویژه در روزهای پایانی سال خواهد کرد.
در این بازدید که به اتفاق “سید حمید موسوی” شهردار منطقه یک و  سرهنگ “جهانشاه بهرام آبادی” سرکلانتر ناحیه شمال پلیس راهور تهران بزرگ انجام شد، بخش های مختلف پروژه مورد پایش میدانی قرار گرفت و تدابیری به منظور تسریع عملیات اجرایی اتخاذ شد.
گفتنی است؛ پل دسترسی بزرگراه شهید چمران به خیابان رشید الدین فضل الله، یک پل صندوقه ای فلزی است و طول آن با احتساب رمپ های ورودی و خروجی به بیش از ۳۲۰ متر می رسد. پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه راهگشای ترافیکی به مرز ۷۵ درصد رسیده است.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *