جابجایی ۹۲۷هزار و ۴۵۶ نفر با متروی تهران در یوم الله ۲۲ بهمن

جابجایی 927هزار و 456 نفر با متروی تهران در یوم الله 22 بهمن

خبرگزاری آریا- نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: امروز در چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ۹۲۷هزارو ۴۵۶نفر با متروی تهران جا به جا شدند.
به گزارش خبرگزاری آریا و به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فرنوش نوبخت با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: متروی تهران از ابتدای صبح امروز با آمادگی کامل و با تلاش همکارانم در بخش های مختلف شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شرکت کنندگان در چهلمین سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی به کار گرفته و بنا برآمار بدست آمده از ابتدای سرویس دهی تا پایان مراسم، ۹۲۷ هزار و ۴۵۶نفر با متروی تهران به صورت رایگان جا به جا شدند.
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه افزود: به منظور جابجایی بهتر مسافران فاصله حرکت قطارهای مترو به خصوص در خطوط ۲ و ۴ که ایستگاه‌های آن در مسیر راهپیمایی قرار داشتند، کاهش یافت.
نوبخت خاطر نشان کرد: همچنین در پایان مراسم به علت  ازدحام در خط چهار، تعداد پنج قطار فوق‌العاده به منظور جابجایی سریع تر مسافران اعزام شد.
گفتنی است تعداد استفاده کنندگان از مترو برای شرکت در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن ماه امسال نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *