رسیدگی به نقص دوربین‌های شهرداری

رسیدگی به نقص دوربین‌های شهرداری

خبرگزاری آریا- تعداد زیادی از رانندگان به دلیل نقص در دوربین‌های شهرداری اعمال قانون شده اند که پلیس باید به اعتراض‌ها رسیدگی کند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما ، سردار حسین رحیمی در پاسخ به این مطلب که معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در شورا مطرح کرده که پلیس در ۹ ماه گذشته رانندگان متخلف به ورود به محدوده زوج و فرد را جریمه نکرده است، افزود: از ابتدای سال هم اعلام کردیم زیرساخت‌ها کامل نبود و دوربین‌ها دچار نقص، ایراد و اشکال بود که ما تقریبا پرونده‌ای را درخصوص نقص‌ها و اعمال قانون‌های به ناحق را به مسئولان شهرداری ارایه کردیم.
وی گفت: مکررا اعلام کردیم تا وقتی که این نقص‌ها برطرف نشود ما نمی‌توانیم مردم را به ناحق اعمال قانون کنیم لذا این تاخیر به این جهت بود که بایستی کاستی‌ها برطرف شود و هنگامی که این نقص‌ها برطرف شد کارمان را آغاز کردیم.
سردار رحیمی درخصوص گرفتن عوارض از رانندگان در محدوده طرح زوج و فرد افزود: همزمان اعمال جریمه و اخذ عوارض در هنگام ورود غیرقانونی به محدوده زوج و فرد منطقی نیست و یک مجازات مکرر است.
وی گفت: مسئولان شهرداری می‌گویند که براساس مصوبه شورا عمل می‌کنند، اما باز هم عنوان می‌کنند که نمی‌شود برای یک تخلف فرد را دوبار اعمال قانون کرد و حدود پنج شش ماه است که این موضوع را هم پلیس و هم نهاد‌های دیگر اعلام می‌کنند، اما مسئولان شهرداری به این موضوع بی توجهند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *