ورودی غربی ایستگاه قائم بهره برداری شد

ورودی غربی ایستگاه قائم بهره برداری شد

خبرگزاری آریا- ورودی دوم ایستگاه مترو قائم به ‌عنوان شمالی‌ترین ایستگاه خط سه متروی تهران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران آماده و بهره‌برداری شد.
به گزارش خبرگزاری آریا و به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، علی امام در حاشیه این مراسم که با حضور مجریان و مدیران برگزار شد ،گفت: مطمئناً با گشایش ورودی دوم ایستگاه قائم، از این پس مسافران و دانشجویان از خدمات بهتری در تردد و رفت و آمد برخوردار خواهند شد.
امام در ادامه با اشاره به ضرورت افزایش سهم حمل و نقل عمومی به ویژه مترو در سطح شهر تهران، بیان داشت: اصلی ترین چالش امروز پایتخت، حجم ترافیک و آلودگی هواست که امیدواریم با گسترش و افزایش سهم حمل و نقل عمومی (ریلی) درون شهری و برون شهری، شاهد مناسب سازی هوا و فضای شهر برای عموم مردم باشیم.
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در ادامه از کارگران، مدیران، مجریان، پیمانکاران  و مشاوران طرح تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم مردم طی هفته ها و ماه های آتی شاهد افتتاح دیگر ایستگاه ها در خطوط متروی تهران باشند.
وی افتتاح ایستگاه های خطوط مختلف مترو در آینده نزدیک را عیدی مدیریت شهری به شهروندان دانست و گفت: امیدواریم مردم تهران بهره مندی بیشتر و بهتری از متروی تهران داشته باشند، چرا که تمامی اقدامات ما در شهرداری  و متروی تهران در راستای رفاه شهروندان و بهره مندی شایسته تر آنان صورت می گیرد.
ایستگاه قائم یکی از ایستگاه‌های خط سه متروی تهران محسوب می شود که در منطقه یک و در شهرک قائم (شمال شرق تهران) واقع شده است.
گفتنی است این ایستگاه به شهرک های قائم، محلاتی، لاله و سوهانک و ازگل و همچنین خط ۹ بی‌ آر تی دسترسی دارد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *