تجهیز هزار و ۲۰۰ دستگاه اتوبوس تندرو به سیستم اعلام صوت

تجهیز هزار و 200 دستگاه اتوبوس تندرو به سیستم اعلام صوت

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران از تجهیز و پشتیبانی ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس تندروی پایتخت به سیستم اعلام صوت نام ایستگاه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا و به نقل از روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ «پیمان سنندجی» از تجهیز ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس خطوط تندرو پایتخت به سیستم اعلام نام ایستگاه در داخل اتوبوس تا پایان اردیبهشت‌ماه سال آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر خط ۱۰۵ (پایانه علم و صنعت –پایانه بیهقی) به سیستم اعلام صوت نام ایستگاه تجهیز شده است.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران افزود: جامعه هدف در اجرای این طرح نابینایان، معلولان و افرادی که شناختی از تهران ندارند و در نهایت شهروندانی که روزانه از سیستم حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌کنند است.
به گفته سنندجی در این خدمات، تامین رفاه روشندلان و افراد کم‌توان از جمله سالمندان در داخل اتوبوس بیشتر مورد تاکید است و این سیستم با توجه به نیاز بیشتر برای جذب و ترغیب مسافران و شهروندان برای استفاده از سامانه حمل‌ونقل ایمن و تکنولوژی‌های نوین حمل‌ونقل عمومی برای راحتی شهروندان مورداستفاده قرارگرفته است.
وی معتقد است ایستگاه‌های اتوبوس در تمامی خطوط نام‌های زیبایی دارد که بسیاری از شهروندان شناختی از نام ایستگاه ندارند.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران از راه‌اندازی و تجهیز پایانه معین – پایانه تجریش تا پایان اسفندماه خبر داد و گفت: سایر خطوط تندرو نیز تا پایان اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ به سیستم اعلام صوت نام ایستگاه مجهز خواهند شد.
سنندجی در پایان تاکید کرد: در صورت موفقیت و برآورده شدن اهداف طرح مذکور این سیستم در تمام اتوبوس‌های شهر تهران مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *