پاکسازی مسیرهای جاده ای غربی منتهی به شهر تهران در محدوده منطقه ۲۱

پاکسازی مسیرهای جاده ای غربی منتهی به شهر تهران در محدوده منطقه 21

خبرگزاری آریا- در آستانه بهار ۹۸، “مسیرهای جاده ای غربی منتهی به شهر تهران” در محدوده ورودی غربی پایتخت در منطقه۲۱ پاکسازی و آماده استقبال از مسافرین نوروزی و جمعیت شناور این منطقه شد.
به گزارش خبرگزاری آریا و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه ضمن بیان اینکه ورودی غربی پایتخت با در اختیار داشتن “سه بزرگراه مهم مواصلاتی شهید لشگری، فتح و آزادگان”؛ سهم بالایی در حمل ونقل عمومی و سفرهای نوروزی دارد، گفت: اقدامات و برنامه های ویژه “محور اول” استقبال از نوروز۹۸، در “بازه زمانی ده روزه” از پانزدهم لغایت بیست و پنجم اسفند ماه اجرایی می شود.
وی افزود: پیرو تاکید اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران درخصوص برگزاری برنامه پاکسازی مسیرهای جاده ای منتهی به شهر تهران به مناسبت استقبال از نوروز۹۸، پاکسازی مبادی ورودی در ناحیه سه منطقه۲۱ با حضور مدیران و کارکنان شاغل در این منطقه، شهروندان دوستدار طبیعت و اعضای گروه های مردم نهاد (سمن ها)، همزمان با پنجمین روز از “هفته درختکاری و منابع طبیعی” انجام شد.
زابلی در خاتمه یادآور شد: امید است با انجام هر دو مرحله از اقدامات و برنامه های ویژه استقبال از نوروز۹۸، مراتب رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان، جمعیت شناور منطقه و مسافرین نوروزی۹۸ برآورده شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *