طرح ترافیک و زوج و فرد پنجشنبه‌ها اجرا نمی‌شود

طرح ترافیک و زوج و فرد پنجشنبه‌ها اجرا نمی‌شود

خبرگزاری آریا- مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز‌های پنجشنبه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، علی پیرحسینلو درباره آخرین وضعیت اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز‌های پنجشنبه گفت: در سال گذشته شورای ترافیک تهران تصویب کرد که طرح ترافیک و زوج و فرد در روز‌های پنجشنبه نیز همچون روز‌های جمعه اجرا نشود.
وی با بیان اینکه در دو هفته پایانی سال گذشته تصمیم بر آن شد که در راستای نظم‌بخشی به تردد و کاهش ترافیک ناشی از خرید‌های آخر سال، مجددا به صورت موقت طرح ترافیک و زوج و فرد در روز‌های پنجشنبه اجرا شود، افزود: حالا با آغاز سال جدید، طرح ترافیک و زوج و فرد همچون سال گذشته اجرایی می‌شود، یعنی در روز‌های پنجشنبه همانند جمعه‌ها تردد در هر دو محدوده بدون محدودیت قابل انجام و رایگان است.
مشاور معاونت شهردار تهران گفت: البته از تیر که قرار است طرح زوج یا فرد حذف شود و ضوابط جدید محدوده آلودگی هوا جایگزین آن شود، مقرر شده که در روز‌های پنجشنبه طرح ترافیک نداشته باشیم، اما از سهمیه ۲۰ روز محدوده دوم کسر شود و پس از ۲۰ روز نیز عوارض محدوده دوم که نصف عوارض طرح ترافیک تعیین شده، دریافت شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *