تسریع، تکمیل و ایمن سازی جهت بازگشایی ایستگاه های بسیج و میدان محمدیه

تسریع، تکمیل و ایمن سازی جهت بازگشایی ایستگاه های بسیج و میدان محمدیه

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در بازدید از ایستگاه های ۱۷ شهریور، میدان قیام و محمدیه تاکید کرد: باید هرچه سریعتر عملیات اجرایی و نصب سیستم سیگنالینگ در ایستگاه های قیام و ۱۷ شهریور طی ماه جاری آغاز شود.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، علی امام، مدیرعامل این شرکت  ه همراه مجری و مدیران اجرایی و فنی خط ۷ از ایستگاه های ۱۷ شهریور، میدان قیام و میدان محمدیه بازدید کرد.
وی با اشاره به ضرورت راه اندازی بخش شرقی- غربی خط ۷ از ایستگاه بسیج تا مهدیه طی چند ماه آینده، تاکید کرد: با توجه به آنکه ورودی در حال احداث میدان محمدیه ،خط ۷ را به خط ۱ متصل می کند، باید هرچه سریع تر عملیات نصب پله های برقی جهت راه اندازی این ایستگاه طی ماه جاری انجام شود.
مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)، همچنین با توجه به عبوری بودن ایستگاه های قیام و ۱۷ شهریور از فضای اتاق های فنی بازدید کرده و به تکمیل سیستم سیگنالینگ و نصب تجهیزات تاکید کرد.
امام تصریح کرد: باید هرچه سریعتر عملیات اجرایی و نصب سیستم سیگنالینگ در ایستگاه های قیام و ۱۷ شهریور طی ماه جاری آغاز شود.
امام با اشاره به اینکه برای بازگشایی ایستگاه های بسیج و محمدیه نیاز به ایمن سازی و آماده سازی ایستگاه های بخش میانی شامل ایستگاه مولوی ، ۱۷ شهریور ، میدان قیام، آهنگ و محلاتی داریم، افزود: با توجه به اینکه عملیات اجرایی در ایستگاه های مذکور در دو حوزه ساختمانی و تجهیزات در حال اجرا است باید در این زمینه تسریع صورت گیرد تا مسافر گیری از بخش شرقی – غربی خط ۷ تا تابستان سال جاری محقق شود.
بر اساس این گزارش، مقرر شده است بازدید و رصد هفتگی مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) از ایستگاه های مذکور که در مراحل تکمیل و آماده سازی برای بهره برداری قرار دارد، به طور مستمر صورت گیرد.
گفتنی است در ادامه از پیمانکاران و مشاوران فاز دوم بخش شمالی خط ۷ مترو به طول ۷٫۵ کیلومترکه در اسفند ماه سال ۹۷ با ۳  ایستگاه هلال احمر، دانشگاه تربیت مدرس و میدان صنعت به بهره‌برداری رسید با ارایه لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *