خط کشی محوری خطوط سامانه اتوبوس های تندرو در منطقه ۹

خط کشی محوری خطوط سامانه اتوبوس های تندرو در منطقه 9

خبرگزاری آریا- معاون حمل ونقل وترافیک منطقه ۹ از خط کشی محوری به متراژ ۱۷۰۰۰ متر طول در خطوط ۱، ۲ و ۱۰ مسیرهای بی آر تی در ورودی غربی پایتخت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، فرزاد فرهادیان با اعلام این مطلب گفت: پس از انجام عملیات تراش و روکش آسفالت مکانیزه در مسیر ویژه اتوبوس های تندرو در بزرگراه آیت الله سعیدی نسبت به اجرای خط کشی محوری در کل مسیرهای بی آر تی سطح منطقه اقدام شد.
وی افزود: با توجه به اهمیت حمل ونقل عمومی در کاهش ترافیک و آلودگی هوا جهت تامین امنیت و کاهش خطرات احتمالی عملیات خط کشی محوری کل مسیرهای بی آرتی در خیابان آزادی و قزوین و بزرگراه آیت الله سعیدی به متراژ ۱۷۰۰۰ متر طول انجام شد.
معاون حمل ونقل وترافیک منطقه۹ اظهار داشت: اجرای خط کشی باعث انتظام بخشی به تردد خودروها درمعابر شده و همچنین موجب کنترل بهتر رانندگان برروی وسیله نقلیه و کاهش چشمگیر تصادفات می شود .
فرهادیان در پایان با بیان این که خط کشی محوری ایجاد نظم در عبور و مرور و افزایش ایمنی تردد را در پی خواهد داشت عنوان کرد: از آنجایی که سبقت در کل مسیر ویژه اتوبوس های تندرو ممنوع می باشد، وجود خط ممتد از اهمیت به سزایی برخوردار است که با انجام ۱۷۰۰۰ متر خط کشی در کل مسیر سامانه خطوط تندرو سطح منطقه امیدواریم تا شاهد افزایش ایمنی و رضایت شهروندان در استفاده از حمل ونقل عمومی باشیم.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *