پیشرفت ۵۸ درصدی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی

پیشرفت 58 درصدی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی

خبرگزاری آریا- مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت ۵۸ درصدی عملیات اجرایی فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، احسان نوش آبادی ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات احداث مسیر اصلی بزرگراه شهید بروجردی در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان، در تمام مقاطعی که با املاک معارض مواجه نبوده است، ادامه دارد و در حال حاضر تلاش تیم اجرایی برای تکمیل شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بزرگراه متمرکز شده است.
وی در تشریح روند پیشرفت تقاطع های غیرهمسطح مسیر، از رو به اتمام بودن عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن خبر داد و گفت: احداث شیبراهه های پل تقاطع محور ۴۵ متری کن از طریق اجرای عملیات خاکریزی ادامه دارد و زیرگذر تقاطع میدان جانبازان نیز در مرحله شمع زنی است.
گفتنی است بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار ۴۵ متری بهار است. یکی از مهمترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه ۱۸ خواهد بود. فاز نخست این پروژه که در اولویت اجرا قرار گرفته است، شامل یک مسیر ۳۷۰۰ متری در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان است.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *