پیشرفت ۹۸ درصدی بخش سیویل و ساختمانی ایستگاه میدان امام حسین (ع)

پیشرفت 98 درصدی بخش سیویل و ساختمانی ایستگاه میدان امام حسین (ع)

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در بازدید از کارگاه میدان امام حسین (ع) با اشاره به اینکه تکمیل بخش ساختمانی این ایستگاه تقریباً در مرحله پایانی قرار دارد، گفت: با تامین منابع مالی؛ بخش تجهیزات ایستگاه نیز طی چنده ماه آینده نهایی خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، علی امام، مدیرعامل این شرکت به همراه مجری و مدیران اجرایی و فنی خط ۶  از روند پیشرفت پروژه ایستگاه تقاطعی میدان امام حسین (ع) (تقاطع بین خطوط ۲ و ۶) بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند تکمیل این پروژه قرار گرفت.
وی تاکید کرد: در راستای تسریع و تکمیل اقدامات ساختمانی؛ فعالیت‌های تجهیزاتی و تاسیساتی این ایستگاه‌ در بخش‌های سیگنالینگ و مخابرات، پله برقی، تهویه، نصب تابلوهای برق، هواسازها و هواکش‌ها نیز باید به نحوی انجام شود که برای زمان تعیین شده طی چند ماه آینده ایستگاه برای بهره‌برداری و خدمت‌رسانی به شهروندان آماده شود.
مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در این بازدید تاکید کرد تا هر چه زودتر نصب تابلوها و پست‌های برق ایستگاه تکمیل شده و ارتباط بین دو سکوی ایستگاه میدان امام حسین (ع) در خط ۲ و خط ۶ مترو برقرار شود.
وی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی این ایستگاه تبادل مسافر بین خطوط ۲ و ۶ انجام می‌شود، تصریح کرد: شهروندان جنوب شرقی تهران علاوه بر ایستگاه شهدا که با خط ۴ تقاطع دارد، می‌توانند از طریق ایستگاه تقاطعی امام حسین (ع) به خط ۲ مترو نیز دسترسی یابند.
به‌منظور پشرفت سریع عملیات اجرایی این ایستگاه، بازدید و رصد هفتگی مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) ازکارگاه مذکور که در مراحل تکمیل و آماده‌سازی برای بهره‌برداری قرار دارد، به‌طور مستمر صورت می‌گیرد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *