حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

خبرگزاری آریا- شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ریلی  صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته حضور یافت. مدیر ارتباطات شرکت بهره برداری مترو با اعلام این خبرگفت: این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه ۹۸در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا است
به گزارش خبرگزاری آریا، محسن محمدیان مدیر ارتباطات و امور بین المل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه افزود: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور در این نمایشگاه دستاوردها و تجارب ۲۰سال بهره برداری را در معرض دید شهروندان و بازدیدکنندگان قرار داده است.
وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه صاحب نظران حوزه حمل و نقل در کنار هم جمع هستند افزود: امیدواریم با برگزای این چنین نمایشگاه هایی شاهد ایجاد فضای تعاملی بین علم و صنعت باشیم.
از شاخصه‌های بارز این نمایشگاه حضور صنایع مرتبط با راه‌آهن و مترو، تجمیع نمایشگاه‌های پراکنده صنعت حمل و نقل ریلی و هم‌چنین ایجاد هماهنگی‌های لازم و وحدت رویه در راستای توسعه نمایشگاه و برنامه‌ریزی برای اجرای هدفمند و یکپارچه سازی در این خصوص است.
علاقه‌مندان دست اندرکارن حوزه حمل و نقل می توانند جهت بازدید از دستاوردهای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه  از ساعت ۱۰صبح تا ۱۸ به سالن شماره هفت مراجعه کنند.
دراین نمایشگاه بیش از ۱۵۳شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *