خدمات رسانی ۴۰۰ دستگاه تاکسی ون در ۶ مسیر

خدمات رسانی 400 دستگاه تاکسی ون در 6 مسیر

خبرگزاری آریا-برخی از اقدامات شهرداری تهران در روز عید فطر اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، شهرداری تهران بخشی از برنامه‌ها و اقدامات خود برای هر چه بهتر برگزار شدن نماز عید فطر را اعلام کرد. بر این اساس معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ساعت ۵ صبح روز عید فطر ۴۰۰ دستگاه تاکسی ون در ۶ مسیر و ۶۳۷ اتوبوس از ۲۱ مبدا را آماده خدمت رسانی به شهروندان کرده است. همچنین سرفاصله خط یک به ۴ دقیقه رسیده و از ساعت ۵:۳۰ دقیقه مترو رایگان است. در منطقه‌های ۳، ۶ و ۷ هم چیزی در حدود ۴ هزار پارکینگ برای تسهیل در عبور و مرور شهروندان آماده سازی شده است.
سازمان زیباسازی شهرداری تهران هم در بخش هویت بخشی سیمای بصری و گل آرایی جایگاه‌ها هم اقداماتی انجام داده است. ماموران سازمان های آتش نشانی و مدیریت پسماند هم از قبل، حین و بعد از مراسم در محل حضور دارند.
معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری در منطقه های ۳، ۶ و ۷ با اهدای گل و برپایی ایستگاه های فرهنگی و برگزاری جشن عید فطر در مسجدها، بوستان ها و مراکز فرهنگی مناطق ۲۲ گانه پذیرای نمازگزاران هستند.
شرکت شهر سالم هم با پنج آمبولانس، ۱۰ تکنسین و ۲ پزشک در بزرگراه رسالت به شهروندان تهرانی خدمت رسانی می کند. یگان حفاظت شهرداری و شرکت شهر هم در محل نمازگزاری حضور دارند تا از بساط گستری های احتمالی جلوگیری کنند. ایستگاه سازمان بسیج شهرداری تهران هم در ورودی شماره ۱۲ مستقر است.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *