آغاز به کار «دومین نمایشگاه دوچرخه‌ شهری» از ۱۱ تیر

آغاز به کار «دومین نمایشگاه دوچرخه‌ شهری» از 11 تیر

خبرگزاری آریا- مدیر سیستم حمل و نقل پاک شهرداری تهران جزییات دومین نمایشگاه دوچرخه‌ شهری و حمل و نقل پاک را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از شهرنوشت، یعقوب آزاده دل در خصوص دومین نمایشگاه دوچرخه‌ شهری و حمل و نقل پاک گفت: دومین دوره این نمایشگاه به همت شهرداری تهران از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ تیر در محل سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.
وی با اعلام این خبر که همزمان با نمایشگاه دوچرخه‌ شهری و حمل و نقل پاک، چهارمین کنفرانس مدیریت شهری نیز با محوریت حمل و نقل پاک برگزار خواهد شد، عنوان کرد: تمرکز این کنفرانس بر توسعه دوچرخه سواری است و پنل‌های تخصصی و کارگاه‌هایی که برگزار می‌شوند نیز با محوریت این موضوع خواهند بود.
آزاده دل اضافه کرد: از رویدادهای قابل توجه این نمایشگاه می‌توان به برگزاری نشست‌های تخصصی، برپایی غرفه کودک و خانواده، حضور گروه‌های مردم‌نهاد، تولیدکنندگان و واردکنندگان دوچرخه اشاره کرد. این دوره از نمایشگاه با حضور مسئولین مرتبط، متخصصان، کارشناسان، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به گسترش دوچرخه‌سواری برگزار خواهد شد تا به همفکری، هم‌افزایی و ارائه راهکارهای مؤثر بینجامد.
مدیر سیستم حمل و نقل پاک شهرداری تهران با اشاره به اینکه شهروندان از ساعت ۱۰ الی ۲۰ می توانند از نمایشگاه بازدید کنند، گفت: در این نمایشگاه برخی از شرکت ها محصولات خود را به فروش می رسانند و قرار است این محصولات با ۱۵ تا ۲۵ درصد تخفیف به خریداران ارائه شوند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *