بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد از مسیرهای دوچرخه سواری تهران

بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد از مسیرهای دوچرخه سواری تهران

خبرگزاری آریا- مدیر سیستم حمل و نقل پاک شهرداری تهران از بازدید میدانی رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد از مسیرهای دوچرخه سواری پایتخت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از شهرنوشت، یعقوب آزاده دل ضمن اعلام این خبر گفت: مسئولان شهرهای دیگر به منظور توسعه دوچرخه سواری در شهر خود، از پیشرفت‌های فیزیکی و نرم افزاری تهران بازدید می‌کنند تا الگویی مناسب برای اجرای طرح‌ها داشته باشند.
وی با بیان اینکه مجتبی بهاروند رییس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر مشهد امروز از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر از مسیرهای دوچرخه سواری بازدید کرد، اظهار داشت: این بازدید شامل مسیرهای دوچرخه، پارک آموزش ترافیک منطقه ۴، سیستم دوچرخه اشتراکی نسل ۴، برنامه‌های گروه‌های دوچرخه سواری سمن‌ها، فرآیندهای آموزشی و برنامه‌های آموزش دوچرخه سواری ویژه معلولین و جانبازان، خانه‌های دوچرخه مستقر در بوستان‌ها و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در حوزه‌ی دوچرخه بود.
مدیر سیستم حمل و نقل پاک شهرداری تهران در پایان بیان کرد: همچنین وی جلسه‌ای با مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر داشت و در کنار آن در جریان سند توسعه‌ی دوچرخه سواری و برنامه‌های توسعه دوچرخه سواری در ابعاد نرم افزاری قرار گرفت.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *