رایزنی با سه کشور برای انعقاد قراردادهای جدید

رایزنی با سه کشور برای انعقاد قراردادهای جدید

خبرگزاری آریا- مدیر عامل شرکت نوین عرف از رایزنی با کشورهای عراق، سوریه و افغانستان برای انعقاد قراردادهای جدید حمل و نقل و ترافیک خبر داد و گفت: امسال در کشور عراق یک قرارداد در خصوص تامین تابلو انجام و تحویل شده است.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از شهرنوشت، سید احمد علوی با اعلام این خبر گفت: شرکت نوین عرف که ادامه دهنده راه شرکت عرف ایران است، به واسطه بیش از ۲۳ سال سابقه در زمینه تامین تجهیزات حمل و نقل و ترافیک، مشاوره و صادرات به عنوان یک برند مورد اطمینان در شهرهای مختلف کشور و همچنین در مجامع بین المللی شناخته شده است.
وی با اشاره به اینکه بازارهای هدفی که هم اکنون برای صادرات تعریف کرده ایم، بیشتر در کشورهای همسایه مثل عراق، سوریه و افغانستان است، افزود: در شرایط کنونی تبادل مالی و ارائه خدمات با کشورهای همسایه راحت تر است. امسال در کشور عراق یک قرارداد در خصوص تامین تابلو انجام و تحویل شده است.
مدیر عامل شرکت نوین عرف تصریح کرد: در کشور افغانستان مذاکرات انجام شده و تا مرحله انعقاد قرارداد پیش رفته ایم. اما انعقاد قراردادهای خارجی به دلیل اخذ مجوزهای مورد نیاز از کشور مقابل زمان بر است.
علوی ادامه داد: برای راه اندازی و تجهیز مرکز کنترل ترافیکی یکی از شهرهای عراق مذاکرات لازم انجام شده و در چند ماه آینده این مذاکرات به مرحله قرارداد و اجرا می رسد.
مدیر عامل شرکت نوین عرف ادامه داد: پس از این سه مذاکره و انجام تعهدات پیشین در کشور عراق حال پیگیری برای رسیدن به بازارهای جدید هستیم. البته برخی از کشورها هم پیگیر مذاکرات جدید بوده اند که امیدوارم به زودی به نتیجه برسند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *