آموزش ۳ هزار راننده تاکسی شمال تهران با قوانین ترافیکی و شهروندی

آموزش 3 هزار راننده تاکسی شمال تهران با قوانین ترافیکی و شهروندی

خبرگزاری آریا- معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه یک سلسله کارگاه های آموزشی را برای ۳ هزار و ۷۰۰ راننده تاکسی با محوریت قوانین راهنمایی ورانندگی وآیین حقوق شهروندی در سطح منطقه یک برگزار کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، محمد خردمند معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در سیستم های حمل و نقل عمومی درون شهری، تاکسی وسیله نقلیه ای است  که در آن تاکسیرانان بطـور مستقیم با مسافران در ارتباط هستند بر همین اساس رفتار مناسب، عالمانه و آگاهانه تاکسیرانان همراه با حفظ حقوق شهروندی مسافر می تواند در ارتقای سطح ایمنی و خدمات رسانی به شهروندان تاثیر بسزایی داشته باشد.
وی تصریح کرد : بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده، رانندگان تاکسی در سطح منطقه با محوریت حقوق شهروندی ورعایت قوانین ومقررات وایمنی ،اخلاق حرفه ای، ارتباطات،کنترل خشم و… بصورت تئوری تحت آموزش قرار می گیرند.
خردمند افزود : این کارگاه آموزشی با مشارکت دانشگاه علمی وکاربردی  حمل ونقل وترافیک وگروه مشاوره پیشگامان با هدف با لا بردن سطح اطلاعات رانندگان و افزایش کارائی وایجاد فضای آرام وایمن به صورت هفتگی با حضور حداقل ۳۰ نفر از رانندگان برگزار می شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *