نصب دوربین های هوشمند ترافیکی در منطقه ۵

نصب دوربین های هوشمند ترافیکی در منطقه 5

خبرگزاری آریا- پایش هوشمند رفتارهای ترافیکی رانندگان در سطح منطقه ۵ با نصب  دوربین های نظارت تصویری و ثبت تخلف سرعت امکان پذیر شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵، محمدباقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه، از افزایش دوربین‌های ثبت تخلف و نظارت تصویری با هدف کاهش تصادفات در سطح منطقه خبر داد.
وی گفت : با توجه به گزارش پلیس راهور این منطقه و استناد به گزارش سیستم ثبت پیام مرکز کنترل ترافیک، نصب دوربین‌های مذکور ، موجب نظارت دقیق و کامل تر محورهای تحت پوشش ،کاهش تخلفات و تصادف و متعاقب آن روان سازی ترافیک محورهای مورد نظر شده است .
اسدی افزود : منطقه۵ که در سال ۱۳۹۷ رتبه برتر را در کاهش تصادفات در بین مناطق۲۲گانه شهرداری تهران کسب کرده ، به منظور کاهش هرچه بیشتر تصادفات، نسبت به نصب دوربین‌های ثبت تخلف سرعت و دوربین‌های نظارت تصویری، از طریق شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران اقدام کرده تا شهروندان از امنیت تردد مناسبی در معابر منطقه برخوردار باشند .
وی به آدرس نصب دوربین‌های ثبت تخلف درمنطقه اشاره کرد و گفت: تقاطع خیابان عدل- میرزابابایی ، تقاطع بزرگراه شهید ستاری – مخبری از معابری است که مجهز به دوربین ثبت تخلف شده و در میدان آزادی(زیرگذر غربی)، تقاطع خیابان عدل- میرزابابایی و انتهای کوهسار، دوربین های نظارت تصویری در حال کار است.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *