ترافیک روان در محور‌های ارتباطی مشهد

ترافیک روان در محور‌های ارتباطی مشهد

خبرگزاری آریا- فرمانده انتظامی شرق تهران گفت: ترافیک در محور‌های منتهی به مشهد، روان، اما به علت بارندگی، جاده‌ها لغزنده است.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، سردار کیومرث عزیزی درباره تمهیدات ترافیکی محور‌های منتهی به مشهد الرضا (ع) افزود: در حوزه انتظامی ویژه شرق استان تهران دو محور در بحث تردد زائران به سمت حرم امام رضا (ع) درگیر هستند که یک محور، حرم تا حرم است و بخشی از جاده در حوزه استحفاظی ما قرار دارد و با همکاری دوستان در نیروی انتظامی قم و سمنان پوشش مشترکی را در این حوزه داریم.
وی گفت: در محور دوم نیز محور امام رضا (ع) از تهران تا پاکدشت و گرمسار هم در حوزه درون شهری و هم برون شهری گشت‌های راهور و پلیس راه در خدمت زائران هستند و گشت‌های انتظامی نیز در مقر‌های استقراری تعیین شده حضور دارند تا اگر شهروندان به کمک انتظامی نیاز داشتند، امدادخواهی آن‌ها بموقع پاسخ داده شود.
سردار عزیزی اضافه کرد: از زائران عزیز و کسانی که با خودرو تردد می‌کنند یا پیاده هستند، درخواست می‌کنیم به توصیه‌های پلیس توجه و قوانین را رعایت کنند تا سفر ایمنی داشته باشند؛ هم با ایمنی کامل تردد کنند و هم مراقب ایمنی شهروندان باشند.
وی گفت: مسافران ضمن رعایت مقررات با توجه به بارش‌ها در محور‌های تردد زائران، نیاز است به وسایل گرمایشی مجهز باشند و آنچه در طول سفر‌های زمستانی نیاز است، همراهشان باشد و از پر بودن باک بنزین خودرو‌های خود مطمئن شوند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: به علت بارندگی محور‌ها لغزنده است و نیاز است که رانندگان با سرعت مطمئن تردد کنند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *