مترو به شرکت کنندگان در راهپیمایی بصورت رایگان خدمات رسانی می کند

مترو به شرکت کنندگان در راهپیمایی بصورت رایگان خدمات رسانی می کند

خبرگزاری آریا- خدمت رسانی مترو تهران تا پایان مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی در تمامی خطوط به صورت رایگان خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری آریا، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از خدمات دهی رایگان مترو به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی خبر داد.
این خدمت رسانی از ساعت ۱۲:۳۰ امروز دوشنبه تا پایان مراسم در تمامی خطوط متروی تهران و حومه به صورت رایگان خواهد بود و بعد از پایان مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه‌های توحید، میدان انقلاب اسلامی، تئاتر شهر، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد خود به صورت رایگان خواهد بود.
با توجه به قرارگیری ایستگاه‌های توحید، میدان انقلاب اسلامی، تئاتر شهر در مسیر راهپیمایی استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است.
برای تسهیل در تردد شرکت کنندگان در این راهپیمایی، در صورت نیاز، برای اعزام قطار‌های فوق العاده اقدام خواهد شد.
با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی طی روز جاری در خیابان انقلاب اسلامی، خط مسیر تردد اتوبوس‌های خط یک از میدان فردوسی، خیابان فردوسی، خیابان جمهوری اسلامی، میدان جمهوری اسلامی، چهارراه شهید نواب، خیابان آزادی به سمت غرب و بالعکس تغییر مسیر موقتی خواهد داشت پس از پایان مراسم به حالت عادی باز می‌گردد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *