آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران؛ به‌زودی

آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران؛ به‌زودی

خبرگزاری آریا- شهرداری تهران: خبرنگاران می‌توانند همانند سال گذشته در سامانه «تهران من» در طرح ترافیکی ثبت‌نام نمایند.
به گزارش خبرگزاری آریا، عمار سعیدیان فر با بیان اینکه خبرنگاران برای ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری باید به سامانه «تهران من» وارد شوند، گفت: از ابتدای اسفند ماه سامانه برای ثبت نام خبرنگاران باز خواهد شد و آنان میتوانند همانند سال گذشته در این سامانه ثبت نام کنند و مدارک خود، اعم از مدرک اشتغال به کار خبری یا بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در قسمت «خدمات طرح ترافیک» که زیرمجموعه آن «خدمات خاص خبرنگاران و عکاسان» است، بارگذاری کنند.
وی در ادامه از اعمال تغییرات جزئی در عوارض طرح‌های ترافیکی سال۹۹ خبر داد و گفت: موضوع ذخیره روز‌های تردد در محدوده‌های ترافیکی در سال جاری کمتر جدی گرفته شد که سال آینده این مهم به صورت جدی‌تر دیده شده است و مالکان خودرو‌ها به منظور تردد در محدوده‌های ترافیکی باید روز‌های تردد خود را ذخیره کنند.
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه نرخ پایه عوارض ورود به محدوده‌های ترافیکی از ۲۳ هزار تومان در سال ۹۸ به ۲۸ هزار تومان در سال ۹۹ افزایش یافته است، تصریح کرد: با تصویب شورای اسلامی شهر مقرر شد، ضریب ۱ که برای محاسبه عوارض ورود به محدوده در نظر گرفته شده برای آن دسته از شهروندانی که حساب شهروندیشان دارای شارژ است ۰/۸ محاسبه شود و در عین حال فرصت یک ماهه پرداخت عوارض نیز برداشته خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، سعیدیان فر تصریح کرد: در سال ۹۹، تخفیف معاینه فنی برتر که در سال جاری ۲۵ درصد بود، ۳۰ درصد در نظر گرفته شده است.
وی تاکید کرد: لایحه عوارض ورود به محدوده‌های ترافیکی در شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسیده و برای تایید به فرمانداری تهران ارسال شده است.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *