سرویس‌دهی رایگان متروی تهران در ۲۲ بهمن

سرویس‌دهی رایگان متروی تهران در 22 بهمن

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت متروی تهران از رایگان بودن خدمات مترو به شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، فرنوش نوبخت با اشاره به برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در پایتخت افزود: خدمات مترو از ابتدای صبح سه شنبه (۲۲ بهمن) تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان است و بعد از پایان مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه‌هایی که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد اولیه خود به صورت رایگان انجام می‌شود.
نوبخت اضافه کرد: خدمات رسانی در تمام خطوط متروی تهران به صورت رایگان خواهد بود ضمن اینکه فعالیت خطوط هفتگانه مترو بامداد روز سه شنبه از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه در این روز خدمات رسانی در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری تعدادی از ایستگاه‌های خطوط دو، سه، چهار و هفت متروی تهران در مسیر راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است، به همین خاطر شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اقدام‌های ویژه‌ای را برای خدمات رسانی در این روز در نظر گرفته که کاهش فاصله حرکت قطار‌ها یکی از آنهاست.
وی افزود: در این روز با افزایش اعزام قطار‌ها در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه خدمات رسانی در تمامی خطوط با حداقل سرفاصله حرکت قطار‌ها انجام می‌شود، علاوه بر اینکه در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه‌ها آمادگی لازم برای اعزام قطار‌های فوق العاده نیز وجود دارد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره ثبت رکورد جابجایی ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر در مراسم تشییع سردار سپهبد قاسم سلیمانی و جابجایی ۹۰۰ هزار نفر در نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری، تصریح کرد: با توجه به تقارن راهپیمایی ۲۲ بهمن با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی پیش بینی می‌شود فردا شاهد ثبت رکورد جدیدی از جابجایی مسافران در مترو باشیم.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، وی گفت: طبق روال هر سال و به منظور حفظ نظم و امنیت در برگزاری مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه متروی میدان آزادی واقع در خط چهار مترو تا پایان مراسم تعطیل است و مسافرگیری انجام نخواهد شد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *