مهلت نام نویسی طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد

مهلت نام نویسی طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد

خبرگزاری آریا- مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک، از تمدید مهلت نام نویسی طرح ترافیک خبرنگاران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، «عمار سعیدیان فر» گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده مهلت زمان نام نویسی طرح ترافیک خبرنگاری تا ۲۰ فروردین ماه تمدید شد.
وی افزود: فارغ از این که خبرنگاران در گذشته طرح ترافیک دریافت کرده اند یا نه، می‌بایست مدارک خود را برای سال ۹۹ بارگذاری کنند.
سعیدیان فر گفت: نظر به اینکه بسیاری از خبرنگاران در شرایط موجود (شیوع ویروس کرونا) دورکار شده اند و نتوانسته اند برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد نیاز خود به محل کار، مراجعه کنند و درخواست زمان بیشتری برای ثبت نام داشتند، تمدید مهلت نام نویسی خبرنگاران صورت گرفته است.
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک گفت: خبرنگاران متقاضی کارت بلیت مترو نیز، دقت داشته باشند که باید در سامانه‌ تهران من در مهلت تعیین شده ثبت نام کنند.
سعیدیان فر افزود: تاکنون بالغ بر ۴ هزار ۶۰۰ نفر برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیت، در سامانه‌ تهران من، نام نویسی کرده اند.
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک ادامه داد: خبرنگاران در صورتی که معاینه فنی برتر داشته باشند از تخفیف هم بهره مند می‌شوند.
سعیدیان فر تاکید کرد: دوستان خبرنگار در نظر داشته باشند که ۲۰ فروردین آخرین مهلت نام نویسی خبرنگاران بوده و مهلت اعلام شده بار دیگر تمدید نخواهد شد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *