اجرای بسته ترافیکی تهران در انتظار استاندار

اجرای بسته ترافیکی تهران در انتظار استاندار

خبرگزاری آریا- رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران: بسته ترافیکی در شورای شهر تهران به تصویب رسیده است و زمان اجرای آن را استاندار تهران اعلام خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، محمد علیخانی، در حاشیه دویست و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران به بسته ترافیکی که از سوی شورا به ستاد ملی کرونا پیشنهاد شده است، اشاره کرد و گفت: این پیشنهاد‌ها در شورای ترافیک بررسی شد و مورد توافق سه جانبه شورای شهر، معاونت ترافیک و پلیس راهور است.
وی با تاکید بر اینکه مشکلات ترافیکی که در حال حاضر ایجاد شده است مانند راه بندان‌های شدید، پارک‌های غیرمجاز به ویژه در محدوده‌های مرکزی شهر باید ساماندهی شود، اضافه کرد: در این بسته ترافیکی به جز رعایت فاصله اجتماعی در مترو و اتوبوس، مراکز تجاری، ادارات و غیره مورد توجه قرار گرفته و ورود تاکسی‌های اینترنتی، آژانس‌ها و سرویس ادارات و مدارس به محدوده طرح ترافیک رایگان است.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، علیخانی تاکید کرد هم اکنون ناوگان حمل و نقل عمومی با یک پنجم ظرفیت خود فعالیت می‌کند و در حالی که در روز‌های غیرکرونایی پنج میلیون مسافر داشت، در حال حاضر به یک میلیون مسافر خدمات رسانی می‌کند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *