مشکل بیمه رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پایتخت برطرف شد

مشکل بیمه رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پایتخت برطرف شد

خبرگزاری آریا- حق بیمه ۴ درصد مشاغل سخت و زیان آور رانندگان شرکت واحد که در سال ۹۸ بازنشسته شده اند، پرداخت شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، شرکت واحد اتوبوسرانی بزرگترین مجموعه حمل و نقل شهرداری تهران است که بخش عمده‌ای از کارگران این شرکت در مشاغل سخت و زیان آور مشغول کارند.
محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با بیان اینکه مطابق قانون کار، کارفرما موکلف به پرداخت پاداش پایان خدمت و ۴ درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور است که هنگام بازنشستگی این عزیزان باید واریز شود، تصریح کرد: ۷۳۰ نفر از همکاران شرکت واحد در سال ۹۸ واجد شرایط بازنشستگی بودند که ۵۰۰ نفر از آن‌ها در پایان سال ۹۸ امکان بازنشستگی برایشان فراهم شده است.
آقای ترفع با تاکید بر اینکه احکام بازنشستگی آن دسته از کارگران واجد شرایط که نامه پایان کار ایشان در نیمه دوم سال ۹۸ از سازمان تامین اجتماعی وصول شد، ۲۷ اسفند ۹۸ صادر و حقوق ایشان واریز شده بود، گفت: با وجود کمبود منابع مالی، تمام تلاش خود را کردیم تا به قولمان مبنی بر واریز حق بیمه این عزیزان در اردیبهشت ماه عمل کنیم.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با تاکید بر اینکه اگر ورود و حمایت شهردار محترم تهران نبود، این مهم محقق نمی‌شد، خاطرنشان کرد: با واریز ۴ درصد حق بیمه مشاغلِ سخت و زیان آورِ رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پایتخت در اردیبهشت ماه، مشکل این عزیزان برطرف می‌شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *