جزئیات پرداخت وام ۶میلیونی با نرخ سود ۱۲ درصد به تاکسیرانان

جزئیات پرداخت وام 6میلیونی با نرخ سود 12 درصد  به تاکسیرانان

خبرگزاری آریا-  مرتضی ضامنی از پرداخت تسهیلات ۶ میلیون تومانی به تاکسیرانان با هدف حمایت از کسب و کارهای آسیب‌پذیر خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا،مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در گفت‌وگویی به تشریح جزییات پرداخت وام ۶میلیونی به تاکسیرانان پرداخته و گفته که با پیگیری های صورت گرفته و در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و با هدف حمایت از کسب و کارهای آسیب پذیر، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تاکسیرانانی که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند تسهیلات ۶ میلیون تومانی داده است.
به گفته مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور فهرست رانندگان مشمول از طریق وزارت کشور به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحویل داده شده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه با سایت کارا به نشانی: kara.mcls.gov.ir  و طی مراحل ثبت نام تکمیلی نسبت به دریافت این وام اقدام کنند.
وی در ادامه در خصوص شرایط تسهیلات با بیان اینکه تاکسیرانانی مشمول این تسهیلات می‌شوند که دارای پروانه تاکسیرانی و بهره برداری معتبر باشند ، اظهار کرد: در گام اول مقرر شده است به آن دسته از رانندگانی که دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند تسهیلات پرداخت شود و در گام دوم سایر رانندگان فعال و مورد تائید وزارت کشور نیز مشمول دریافت این تسهیلات خواهند شد.
ضامنی افزود:متقاضیان بابت کد کارگاه، می‌توانند کد شعبه‌ای را که بیمه شدند ثبت و بجای کد ملی کارفرما، کد ملی تاکسیران را وارد کنند.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص زمان پرداخت تسهیلات نیز اظهار داشت:طبق گفته مسئولان وزارت رفاه، کار و تأمین اجتماعی از اواخر خرداد با نرخ سود ۱۲ درصد و ۲۴ ماهه با دوره تنفس ۳ ماهه خواهد بود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *