شهروندان بدون ماسک وارد اتوبوس نشوند

شهروندان بدون ماسک وارد اتوبوس نشوند

خبرگزاری آریا- مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: از شهروندان خواهش می‌کنیم برای حفظ سلامت خود و سایر مسافران، از ماسک استفاده کنند.
به گزارش خبرگزاری آریا، محمود ترفع با تاکید بر اینکه با توجه به عادی شدن روال کسب و کارها، استفاده از ناوگان اتوبوسرانی زیاد شده است، افزود: هر چند آمار مسافران اتوبوس در حال حاضر، نسبت به روز‌های مشابه سال گذشته ۶۳ درصد کاهش نشان می‌دهد، اما در خطوط انبوه بر تندرو که طول مسیر زیادی دارند، مردم اقبال بیشتری دارند و در ساعات اوج سفر، استفاده از این خطوط زیاد است.
وی با استناد به آخرین شیوه نامه ابلاغی مبنی بر استفاده اجباری از ماسک در حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی موظف به اجرای ان است و از شهروندان عزیزی که از ناوگان اتوبوسرانی استفاده می‌کنند، باز هم خواهش می‌کنیم که برای حفظ سلامت خودشان و سایر مسافران، از ماسک استفاده کنند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خاطرنشان کرد: استفاده مسافران اتوبوس از ماسک را جدی‌تر و دقیق‌تر از گذشته کنترل و نظارت می‌کنیم و از همه شهروندان درخواست داریم بدون ماسک وارد اتوبوس نشوند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *