کنترل روزانه کولر همه قطار‌های مترو

کنترل روزانه کولر همه قطار‌های مترو

خبرگزاری آریا- مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه: کولر تمامی قطار‌های مترو چند مرحله در طی روز برای رفاه بیشتر مسافران کنترل می‌شود.
به گزارش خبرگزاری آریا، فرنوش نوبخت با بیان اینکه هواساز ایستگاه‌های مترو به منظور خنک کردن فضای ایستگاه‌ها فعال است، افزود: کولر تمامی قطار‌ها طی چند مرحله کنترل می‌شوند تا با توجه به گرم شدن هوا، شهروندان راحت‌تر از ماسک استفاده کنند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه طبق ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا از امروز اداره‌ها با تمامی ظرفیت شروع به کار کرده اند، تصریح کرد: استفاده از ماسک از ۱۶ فروردین ۹۹ که کار در سطح جامعه آغاز شد، ابلاغ گردید.
نوبخت افزود: طبق تاکید مجدد رئیس جمهور استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی الزامی است و ما نیز در ۱۲۷ ایستگاه متروی تهران و حومه غرفه‌های عرضه ماسک را ایجاد کرده ایم و در صورتی که شهروندی فاقد ماسک باشد می‌تواند تهیه کند.
نوبخت گفت: اجبار استفاده از ماسک در راستای حفظ سلامت شهروندان است که به صورت جدی در شبکه مترو پیگیری می‌شود.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، وی در ادامه از مسافران خواست زمان سفر خود را مدیریت کنند، گفت: برای افزایش رفاه حال شهروندان در هنگام استفاده از متروی تهران سرفاصله حرکت قطار‌ها را در خطوط دو و سه کاهش داده ایم و امیدواریم با این کار شاهد کم شدن ازدحام جمعیت در ایستگاه‌های متروی تهران باشیم.
در حال حاضر سرفاصله حرکت قطار‌ها در خطوط ۱و ۴ سه و نیم دقیقه است و در خط ۲ از سه و نیم دقیقه به سه دقیقه و در خط ۳ از هفت دقیقه به شش دقیقه کاهش یافته است.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *