اتصال شمال‌شرق و شمال‌غرب تهران با بی آر تی شهید همت

اتصال شمال‌شرق و شمال‌غرب تهران با بی آر تی شهید همت

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی: در صورت تایید نهایی طرح راه اندازی بی آر تی شهید همت، این طرح از سه‌راه استخر در بزرگراه شهید زین‌الدین آغاز می‌شود و تا میدان صنعت در شهرک قدس ادامه می‌یابد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، آقای ترفع گفت: معابر بزرگراهی از جمله بزرگراه شهید همت از پرترددترین معابر پایتخت هستند که از گذشته به موضوع حمل و نقل عمومی در آن‌ها توجهی نشده است و بزرگراه‌ها صرفاً برای رفت و آمد خودرو‌های شخصی در نظر گرفته شده‌اند.
آقای ترفع در مورد احداث خط جدید بی آر تی در بزرگراه شهید همت، توضیح داد: مطالعات اولیه این طرح انجام شده، اما تاییدیه نهایی اجرای آن هنوز اخذ نشده است.
وی با اشاره به اینکه مرحله نخست بی آر تی شهید همت در صورت تایید نهایی از سه‌راه استخر در بزرگراه شهید زین‌الدین در منتهی‌الیه شمال‌شرق تهران آغاز می‌شود و تا میدان صنعت در شهرک قدس ادامه می‌یابد، اظهار کرد: البته برای مرحله دوم این طرح نیز امتداد آن از میدان صنعت تا منطقه ۲۲ در منتهی‌الیه شمال‌غرب تهران پیش‌بینی شده است.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه مرحله اول بی آر تی شهید همت با استفاده از منابع شهرداری تهران و توسط خود شرکت واحد اجرا می‌شود، خاطر‌نشان کرد: برای اجرای مرحله دوم این طرح در نظر داریم از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *