پخش گزارش های خبری صدا و سیما درباره کرونا

پخش گزارش های خبری صدا و سیما درباره کرونا

خبرگزاری آریا- مشاور مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران از پخش گزارش‌های خبری صدا و سیما درباره کرونا در شبکه رسانه‌ای مترو خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، محسن محمدیان با بیان اینکه تعداد زیادی از مردم همچنان مترو را به عنوان وسیله اول حمل و نقل خود انتخاب می‌کنند، گفت: مترو یک شبکه پویاست و روزانه تعداد زیادی از شهروندان از آن استفاده می‌کنند؛ از مسافران درخواست می‌کنیم با مدیریت در سفر‌های خود در زمان اوج سفر، از سفر‌های غیر ضرور خودداری کنند.
وی تصریح کرد: انتظارات از مترو زیاد است و مترو با همان ظرفیتی که در سال گذشته خدمات رسانی می‌کرد، فعالیت می‌کند و تمامی تلاش ما بر این است که تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهیم.
محمدیان خاطرنشان کرد: ما در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در این روز‌ها بدون هیچ وقفه‌ای خدمت رسانی به مردم را ادامه می‌دهم و با توجه به شرایط فعلی برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا نیازمند یاری تمامی مسافران برای اجرا شدن هرچه بهتر دستور العمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت هستیم.
وی با اشاره به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا گفت: شیوع ویروس کرونا موجب مشکلات فراوانی برای مردم شده و درکنار همه عوامل به ویژه کادر زحمتکش وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی که درخط مقدم مبارزه هستند، کارکنان زحمتکش شرکت بهره برداری متروی تهران نیز در روز‌های تعطیل و غیر تعطیل برای رفاه حال شهروندان در این روز‌ها به کار خود ادامه دادند در همین راستا این شرکت با نصب بنر و پوستر و پخش نماهنگ‌های آموزشی از مانیتور‌های ایستگاه‌ها اقدام کرده است.
محمدیان با اشاره پخش گزارش خبری که توسط سازمان صدا و سیما تهیه شده بود و از مبتلا شدن تمامی کادر درمان یکی از بیمارستان‌ها حکایت می‌کرد، افزود: ما نیز با تکرار پخش این گزارش از طریق مانیتور‌های ایستگاه‌ها تلاش کرده ایم تعداد محدود افرادی را که توصیه‌های بهداشتی را جدی نمی‌گیرند، ترغیب کنیم تا دستور‌های بهداشتی را در شهر زیرزمینی رعایت کنند تا همکاران ما که روزانه درحال خدمت رسانی به مردم هستند در معرض خطر قرار نگیرند.
وی خاطرنشان کرد: هر فرد برای حفظ سلامت خود و خانواده بزرگ مترو باید نکات بهداشتی را جدی بگیرد تا زنجیره انتقال این ویروس قطع شود.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه گفت: در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد از مسافران مترو ماسک استفاده می‌کنند و از بقیه هم درخواست می‌کنیم که با استفاده از ماسک مانع شیوع بیماری کرونا شوند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *