آمادگی اتوبوسرانی در پاسخ‌گویی به سفر‌های آموزشی پایتخت

آمادگی اتوبوسرانی در پاسخ‌گویی به سفر‌های آموزشی پایتخت

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: ناوگان اتوبوسرانی برای پاسخ‌گویی به سفر‌های آموزشی دانش‌آموزان و دانشجویان آمادگی دارد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، محمود ترفع افزود: در دو روز نخست بازگشایی مدارس، ناوگان اتوبوسرانی در خدمت دانش‌آموزان عزیز و والدین آن‌ها بود و از اول هفته نسبت به فعال‌سازی سرویس اتوبوس مدرسه در محور‌های محل استقرار مدارس در ۲۲ منطقه اقدام کردیم.
وی ادامه داد: افزایش اعزام و کاهش سرفاصله زمانی حرکت اتوبوس‌ها از مبدأ در نقاط پر تراکم با نصف ظرفیت از تدابیر این شرکت در روز‌های بازگشایی مدارس است.
ترفع با اشاره به اینکه ماسک و لوازم ضد عفونی در اختیار رانندگان شرکت واحد و بخش خصوصی قرار گرفته است، گفت: در طول روز و در ابتدا و انتهای خطوط، نسبت به ضدعفونی اتوبوس‌ها اقدام می‌شود، ضمن اینکه علاوه بر اتوبوس‌های دوکابین، اتوبوس‌های بخش خصوصی نیز با استفاده از ۵۴ دستگاه مه‌پاش (فوگر) که حجم بالاتر و اثرگذاری بیشتری دارند، ضد عفونی می‌شوند تا ضریب اطمینان از ایمنی ناوگان افزایش پیدا کند.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: از دو ماه قبل برنامه‌ریزی‌های لازم را برای بازگشایی مدارس انجام داده بودیم و عزم خود را جزم کرده‌ایم تا نه تنها دانش‌آموزان را به موقع و بدون مشکل به مقصد برسانیم، بلکه با ایمن‌سازی ناوگان از طریق اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت بر این شیوه‌نامه‌ها، به سهم خود امنیت و سلامت این عزیزان را نیز تامین کنیم.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *