آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برای سال تحصیلی جدید

آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برای سال تحصیلی جدید

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برای سال تحصیلی جدید و شروع به کار مدارس خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، آقای محمود ترفع در حاشیه جلسه ستاد کنترل و نظارت ترافیکی شهرداری تهران درباره چگونگی فعالیت اتوبوس‌های خطوط مدرسه گفت: با وجود اعلام دیرهنگام بازگشایی حضوری مدارس، هماهنگی‌های لازم از قبل برای بازگشایی مدارس از جمله آغاز به کار اتوبوس‌های خطوط مدرسه در ۲۲ منطقه تهران به عمل آمده است.
وی افزود: مسیر‌هایی که بیشترین مدارس در آن‌ها قرار دارند، از قبل شناسایی شده‌اند و اتوبوس‌های سرویس مدارس با تابلو‌های مشخص و در ساعات معین که زمان رفت و آمد دانش‌آموزان به مدارس است، در این خطوط خاص فعالیت می‌کنند و به جابه‌جایی این عزیزان می‌پردازند.
آقای ترفع با اشاره به اینکه ناوگان اتوبوسرانی، شب گذشته به طور کامل ضدعفونی شد تا از صبح امروز دانش‌آموزان عزیز را با ایمنی و سلامت بیشتر جابه‌جا کند، اظهار کرد: البته اتوبوس‌ها در طور روز و در ابتدا و انتهای خطوط نیز با استفاده از دستگاه‌های مه‌پاش ضدعفونی می‌شوند و البته رعایت نکات بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک هنگام سوار شدن به اتوبوس، موضوع مهمی است که باید از سوی دانش‌آموزان و والدین آن‌ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه از قبل برنامه‌ریزی‌های لازم برای بازگشایی مدارس حتی به صورت حضوری به عمل آمده بود، خاطرنشان کرد: از صبح فردا، استقرار عوامل نظارتی در مکان‌های پرمسافر و گلوگاه‌های شبکه اتوبوسرانی تشدید و علاوه بر آن، واحد امداد خودرو برای رفع فوری عیب اتوبوس‌های دارای نقص فنی در شبکه معابر تقویت می‌شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *