اتمام بخش دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار؛ بزودی

اتمام بخش دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار؛ بزودی

خبرگزاری آریا- معاون فنی عمرانی شهرداری تهران گفت: فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار در مراحل پایانی قرار دارد و بزودی به اتمام می‌رسد.
به گزارش خبرگزاری آریا، مهندس صفا صبوری دیلمی افزود: پروژه شهید رستگار را به ۴ بخش تقسیم کرده ایم. بخش اول این پروژه به طول ۲ کیلومتر از بزرگراه شهید آزادگان تا پل شهید مزینانی سال گذشته افتتاح شد.
وی گفت: بخش دوم بزرگراه نجفی رستگار مربوط به تندرو‌ها می‌باشد که به صورت همسطح از بزرگراه امام رضا (ع) تا بزرگراه شهید آزادگان است. بخش سوم این بزرگراه تقاطع غیر همسطح در روی بزرگراه امام رضا (ع) است و بخش چهارم آن مربوط به تکمیل کندروهاست.
صبوری دیلمی افزود: بخش دوم این پروژه که مربوط به تندرو‌ها و به صورت همسطح است در مراحل پایانی قرار دارد و ما در حال تکمیل این بخش، نصب چراغ‌های آن و آسفالت هستیم که در اوایل پاییز به مرحله افتتاح می‌رسد.
وی درباره هزینه ساخت این بزرگراه، گفت: برای اعلام رقم باید صبر کنیم تا پروژه به اتمام برسد. در مسیر ساخت این بزرگراه ۱۰۰۰ خانه قرار داشت که خریداری شده اند و ما هزینه سنگین تملک داشته ایم. برای ساخت پروژه هنوز پیمانکار صورت وضعیت قطعی هزینه‌ها را به ما نداده است. سعی خواهیم کرد تا روز افتتاح پروژه و یا هفته آخر آن بتوانیم عدد و رقم تقریبی هزینه‌ها را اعلام کنیم. اما عدد دقیق هزینه وقتی مشخص می‌شود که همه بخش‌ها به اتمام برسد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، معاون فنی عمرانی شهرداری تهران افزود بخش سوم پروژه را امیدوار هستیم که در سال جاری به اتمام برسد. بخش کندرو‌های بزرگراه هم در سال ۱۴۰۰ به اتمام می‌رسد، زیرا آنجا بیش از ۱۵۰ معارض دارد که باید برای این بخش بودجه در نظر گرفته شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *