برگزاری جلسه ستاد کنترل و نظارت ترافیکی بازگشایی مدارس

برگزاری جلسه ستاد کنترل و نظارت ترافیکی بازگشایی مدارس

خبرگزاری آریا- جلسه ستاد کنترل و نظارت ترافیکی بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید با حضور شهردار تهران در معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، جلسه ستاد کنترل و نظارت ترافیکی بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید امروز با حضور شهردار تهران در معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری برگزار شد.
در این جلسه علاوه بر حناچی شهردار، مناف هاشمی معاون حمل و نقل ترافیک شهردار، سردار حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، قنادان مدیرعامل تاکسیرانی و نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو حضور دارند.
سید مناف هاشمی در ابتدای جلسه ستاد، گزارشی از اقدامات معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران همزمان با آغاز سال تحصیلی ارایه کرد و گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت با همه توان و ظرفیت مترو، اتوبوسرانی و تاکسی کار جابجایی مسافران و دانش آموزان را انجام می‌دهد.
سپس سردار حمیدی رئیس پلیس راهور تهران نیز از هماهنگی‌ها و اقدامات صورت گرفته برای کنترل ترافیک و ایجاد شرایط مطلوب برای جابجایی دانش اموزان خبر داد.
در این جلسه همچنین مدیران عامل مترو، تاکسیرانی و اتوبوسرانی گزارشی از اقداماتشان برای تسهیل جابجایی مسافران و دانش آموزان در ساعات پر تردد و کم تردد ارائه کردند که مهمترین اقدام ان‌ها بویژه در مترو و اتوبوسرانی، کاهش سرفاصله حرکت قطار‌های مترو و اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی است.
مدیرعامل تاکسیرانی تهران نیز به هماهنگی‌های صورت گرفته با آموزش و پرورش برای سرویس مدارس اشاره کرد و از آمادگی ۱۵ هزار تاکسیران برای جابجایی دانش آموزان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، علاوه بر این همه اقدامات برای ضدعفونی و نظافت ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت و رعایت دستور العمل‌های بهداشتی بویژه استفاده اجباری مسافران و دانش آموزان از ماسک در اولویت برنامه‌های مدیران حمل ونقلی شهرداری قرار دارد.
با رصد مستقیم دوربین‌های ترافیکی سطح شهر در مرکز کنترل ترافیک شهرداری، خوشبختانه بزرگراه‌ها و خیابان‌های پایتخت از ترافیکی روان برخوردارند و گره ترافیکی وجود ندارد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *