افتتاح ۷ ایستگاه‌ جدید خط ۶ و ۷ مترو تهران در اسفند

افتتاح 7 ایستگاه‌ جدید خط 6 و 7 مترو تهران در اسفند

خبرگزاری آریا- مدیرعامل شرکت مترو تهران از فرآیند تجهیز و تکمیل ۷ ایستگاه در دست افتتاح خطوط ۶ و ۷ طی ماه آینده خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، علی امام در بازدید از فرآیند تجهیز و تکمیل ۷ ایستگاه در شرف افتتاح خطوط ۶ و ۷، آخرین وضعیت عملیات اجرایی و مراحل پایانی آماده‌سازی ایستگاه‌های مورد نظر را همراه با پیمانکاران و مجریان خطوط مربوطه بررسی کرد.
وی در این پیمایش، ابتدا ۴ ایستگاه شهید ستاری، شهید اشرفی اصفهانی، یادگار امام (ره) و شهرک آزمایش که همگی مربوط به خط ۶ هستند را بازدید کرده و در بخش دوم به ایستگاه‌های آهنگ، شهید محلاتی و میدان قیام در خط ۷ سرکشی کرد؛ البته ورودی شمالی ایستگاه میدان صنعت که قرار است این هفته به عنوان ورودی دوم ایستگاه مذکور افتتاح شود نیز در بازدید‌های دست‌اندرکاران شرکت مترو و پیمانکاران بود.
غیر از ایستگاه میدان صنعت که ورودی شمال غربی و سالن فروش بلیت مستقل آن قرار است هفته جاری به روی مردم گشوده شود، سایر ایستگاه‌های سرکشی شده در بازدید اخیر مدیرعامل شرکت مترو، جزو ایستگاه‌هایی هستند که در نوبت افتتاح قرار داشته و عمده بخش‌های باقی مانده تا تکمیل آن‌ها به تهیه و نصب تجهیزاتی از قبیل پله برقی و آسانسور مربوط می‌شود.
اولین ایستگاهی که در این بین آماده بهره‌برداری خواهد شد، ایستگاه شهید محلاتی در خط ۷ است؛ ایستگاهی در منطقه جنوب شرق تهران و در مجاورت ایستگاه‌های میدان قیام و آهنگ که در آینده‌ای نه‌چندان دور همگی افتتاح مییشوند تا کمک حال شهروندان ساکن این پهنه پایتخت در دسترسی به شبکه حمل و نقل ریلی باشند.
مدیرعامل شرکت مترو تهران همچنین از فرآیند تجهیز و تکمیل ۷ ایستگاه در شرف افتتاح خطوط ۶ و ۷ طی ماه آینده خبر داد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *