مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران از مسافران بابت اختلال در حرکت قطار‌های مترو عذرخواهی کرد

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران از مسافران بابت اختلال در حرکت قطار‌های مترو عذرخواهی کرد

خبرگزاری آریا- مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به نقص فنی در نمایش سیستم‌های کنترل ترافیک، از مسافران بابت اختلال در حرکت قطار‌های مترو عذرخواهی کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، محسن محمدیان با اشاره به نقص فنی در خط ۲ متروی تهران، گفت: ساعت ۸:۲۰ امروز به دلیل قطع نمایش سیستم‌های کنترل ترافیک در محدوده ایستگاه‌های شهید نواب صفوی تا بهارستان حرکت قطار‌ها با اختلال مواجه شد.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن عذرخواهی از مسافران بابت اختلال در حرکت قطار‌ها نیز گفت: این نقص فنی موجب توقف در حرکت قطار‌های خط ۲ متروی تهران نشد و هم اکنون نیز حرکت قطار‌ها در جریان است.
وی افزود: همکاران فنی مشغول رفع این نقص فنی هستند و تلاش داریم تا هر چه زودتر این نقص فنی برطرف شود.
محمدیان با اشاره به ازدحام در برخی ایستگاه‌های خط ۲ متروی تهران نیز گفت: وقتی قطار‌ها با سرعت پایین در حرکت باشند طبیعی است که با تاخیر به ایستگاه‌ها می‌رسند که این شلوغی بابت این موضوع است، اما حرکت قطار‌ها در این خط در جریان است و مشکل خاصی در اعزام قطار‌ها نداریم.
مشاور مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه اختلال پیش آمده در خط دو موجب کندی حرکت قطار‌ها در این خط شد، افزود: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، مسافران خط پنج در ایستگاه ارم سبز پیاده می‌شوند تا با خط چهار به مقاصد خود برسند.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *