تمدید لغو طرح های ترافیک و آلودگی هوا

تمدید لغو طرح های ترافیک و آلودگی هوا

خبرگزاری آریا- معاون حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران از تمدید اجرایی نشدن طرح های ترافیک و کنترل آلودگی هوا تا پایان هفته پیش رو خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، سید مناف هاشمی گفت: با توجه به شرایط قرمز شیوع کرونا در شهر تهران و با توجه به تمدید محدودیت ها و تعطیلی واحدهای صنفی در هفته آینده با موافقت شهردار تهران ، لغو طرح های ترافیک و کنترل آلودگی هوا را تا پایان هفته ادامه خواهیم داد.
معاون شهردار تهران تصریح کرد: برابر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هفته گذشته لغو طرح ترافیک را در دستور کار داشتیمو گرچه تاکنون ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی مبنی بر تمدید اجرا نشدن طرح ترافیک اعلام نکرده است اما با توجه به اینکه هفته جاری هم به واسطه ایام سوگواری لیالی قدر تعطیلی را پیش رو داریم و از سوی دیگر تعطیلی واحدهای صنفی را شاهد هستیم، طرح های ترافیکی تا پایان هفته اجرا نخواهد شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، هاشمی افزود: از آنجا که هدف از لغو طرح ترافیک، کاهش مسافران مترو و اتوبوس است، از مردم درخواست می‌کنیم از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند تا از افزایش ابتلا به کرونا جلوگیری شود.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *