لزوم تسریع در اجرای طرح‌های حمل و نقل پایتخت

لزوم تسریع در اجرای طرح‌های حمل و نقل پایتخت

خبرگزاری آریا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بر ضرورت تسریع در اجرای طرح‌های حمل و نقلی پایتخت تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل، ترافیک “سید مناف هاشمی” در نخستین نشست شورای مدیران سازمان حمل و نقل و ترافیک در سال جدید، خواستار تسریع در اجرای برخی طرح‌های ضروری حمل و نقل به منظور رفع نیاز‌های شهروندان تهرانی در این زمینه و دستیابی هر چه سریع‌تر به اهداف توسعه حمل و نقل عمومی شد.
معاون شهردار تهران، احداث پارکینگ و خیابان کامل در همه مناطق تهران را از اولویت‌های برنامه‌های اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک برشمرد و گفت: همزمان با نگهداشت، حفظ و حراست از زیرساخت‌های شبکه حمل و نقل عمومی، باید روش‌های اجرایی جدید و اثربخش در زمینه توسعه حمل ونقل پاک و انسان‌محور، نظم‌بخشی ترافیکی شهر و ارتقای ایمنی و امنیت سفر شهروندان را با سرعت زیاد به کار بگیریم.
در ادامه این نشست مباحث مربوط به توسعه شبکه بزرگراهی شهر تهران از جمله برخی اقدامات سازمان در حوزه خط‌کشی‌ها، جداول، گاردریل‌ها، ساخت پارکینگ‌های طبقاتی و مکانیزه و… مورد بررسی قرار گرفت.
توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک و هوشمند، انجام مطالعات در زمینه مدیریت سفر‌های درون‌شهری، ساماندهی ناوگان حمل و نقل باری، وضعیت جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس و آموزش‌های شهروندی، از موارد دیگری بود که در این نشست مطرح و درباره نحوه اجرای پروژه‌های در دست اجرا بحث و تبادل نظر شد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *