تلاش برای گشایش ترافیکی در فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی

تلاش برای گشایش ترافیکی در فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی

خبرگزاری آریا- پمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد بخشی از عملکردهای ترافیکی بزرگراه شهید بروجردی به زودی در اختیار شهروندان قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، مهندس صفا صبوری دیلمی با بیان آنکه مسیر ۱۷۰۰ متری حدفاصل تقاطع محور ۴۵ متری کن تا بعد از پل تقاطع خیابان شهید اصغری به سرعت در حال تکمیل و آماده سازی است، یادآور شد: این بخش از مسیر اصلی فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی شامل دو باند شمالی و جنوبی هر یک با ۳ خط عبوری و یک خط اضطراری بوده و پیش بینی می شود ظرف ماه های آینده زیر بار ترافیک برود.
وی در عین حال با یادآوری اینکه یکی از معارضان ملکی در امتداد مسیر فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی هنوز برطرف نشده است، یادآور شد: اجرای عملیات عمرانی در مسیر اصلی فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی در تمام مقاطعی که با معارض ملکی مواجه نیست، ادامه دارد و اقداماتی از قبیل زیرسازی و روسازی و نیز اجرای شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در مقطع ۱۷۰۰ متری یادشده طبق برنامه در حال انجام است.
گفتنی است فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی شامل مسیری ۳۷۰۰ متری حدفاصل بزرگراه آزادگان تا میدان جانبازان است و بهره برداری از آن علاوه بر تسهیل دسترسی های شرقی- غربی در پهنه جنوب غرب پایتخت، امکان حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه ۱۸ را فراهم خواهد کرد.

نویسنده نوشته: gavahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *